Anasayfa İletişim  

Bu site en iyi Mozilla Firefox tarayıcı ile görüntülenir.

Facebook
Twitter
Google
Yukarı Git
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drogba Resmen Galatasaray'da
Galatasaray, Didier Drogba'yı resmen transfer etti.

drogba-sangay-59183_501.jpg

Galatasaray, Wesley Sneijder'ın ardından bir transfer bombası daha patlattı... Sarı-kırmızılılar, Didier Drogba'yı 1.5 yıllığına renklerine bağladı. 35 yaşındaki Fildişi Sahilili forvet oyuncusuyla sözleşme imzalandığı borsaya bildirildi. Cimbom, Drogba'ya 2012-2013 2. yarı sezonu için 2 milyon, 2013-2014 sezonu için de 4 milyon Euro sabit transfer ücreti ile 15 bin Euro maç başı ücret ödeyecek.

Galatasaray Kulübü tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:

"Shanghai Shenhua F.C. oyuncularından Didier Yves Drogba ile 2012-2013 2. yarı sezonundan itibaren 1.5 futbol sezonu için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncuya 2012-2013 2. yarı sezonu için 2.000.000 EUR ve 2013-2014 sezonu için 4.000.000 EUR sabit transfer ücreti ve 15.000 EUR maç başı ücreti ödenecektir. Ayrıca oyuncuya imza ücreti olarak 2012-2013 ve 2013-2014 sezonlarında toplam 4.000.000 EUR ödenecektir.Oyuncunun Uluslararası Transfer Sertifikası, Türkiye Futbol Federasyonu aracılığıyla Çin Futbol Federasyonu'ndan talep edilmiştir."

AYSAL: BÜYÜK HEDEFLERE BÜYÜK OYUNCULARLA VARILIR
Transferin resmiyet kazanmasının ardından Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, GSTV'ye konuştu. Aysal "Bu sabah masaya oturduk, akşam da bitirdik. Hayırlı olsun. Bu oyuncunun çok talibi vardı ama neticede her şey Galatasaray lehine oldu. Drogba, taraftarımıza hediyemiz olsun. Drogba, Galatasaray gibi bir kulübe geleceğinden dolayı çok mutlu. Beni de aradı konuştuk, hocamızla da konuştu. Bu, Drogba için de yerinde bir karar. Bütün büyük kulüpler, hedeflerine büyük oyuncularla ulaşıyor. Gözümüz genç oyuncularda. Zaman içinde gençleri aynı hedeflere yöneltmek istiyoruz. Önümüzdeki günlerdeki en büyük görevimiz bu olacak. Tahminime göre taraftar bu kadarıyla mutlu olacaktır ama hocamızın isteklerine göre de transfer olabilir" dedi.

ARIBOĞAN: BİR DÜNYA MARKASI DAHA GALATASARAY'DA
Galatasaray CEO'su Lutfi Arıboğan da transfer hakkında şunları söyledi: "Camiamıza hayırlı olsun. İnşallah çok başarılı olacak. Bir dünya markası futbolcu daha Galatasaray'ı tercih etti. Çok yakın zamanda anlaşmanın detayları bitti. Birkaç gündür dünya basınında bu haberler vardı. Bu transfer Galatasaray markasının gücüdür. Galatasaray dünya futbol otoritelerinin çok dikkatini çekiyor."

Mynet Spor
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm?
Ben senin için ölmeyi göze almışım.
müthiş bir transfer..paylaşım için saol
82688081_3749748_4241322423441.gif
Bir masal var yaşar, uzaklarda
Bu ömür yetmez ona kavuşmaya

b-491535-sdrhd.gif
Ben bu habere sevinmedim. Çünkü, sonradan alınan karar milleti kızdırır.
ewt öle oldu aynen.

b-491535-sdrhd.gif
Ama bir yandan da Galatasaray borsada tavan yapacak. Bizim için sorun olamaycak tabii. Her transfer de sonuç vermiyor.
bakalım bu tansfer sonucu neler olacak...umarızkı sorunlu bır durum olmaz yonetımde fılan

b-491535-sdrhd.gif
Topu şimdi Adnan Öztürk'e atıyorlar. Çünkü, transferlerin sorumlusu o ya.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping